Tvorba webových stránek

Pojďme spolu vytvořit něco skvělého!

Moderní webové stránky na míru s ohledem na online marketing

Od A po Z

Pracuji jako Full Stack developer. Jsem pro Vás schopný zajistit vytvoření webových stránek od A po Z – nejenom od backendu po frontend, pomohu Vám i v případě, ať už se jedná o přípravu domény, webhostingu, výběr ideálního systému pro běh webových stránek, až po design či marketing.

Doména, webhosting

Pokud si budete přát, pomohu Vám s registrací domény a zařízením webhostingu, na který web umístíme. Váš web bude vždy umístěn u Vás ve Vašem vlastnictví.

Výběr systému pro běh webových stránek

Pomohu Vám s výběrem systému, který bude pohánět Váš web. Není vždy nutné tvořit webové stránky přímo na míru, pokud je web menších rozměrů a nákldy jsou nižší.

Výběr šablony

Vybereme spolu šablonu, která se bude líbit nejenom Vám, ale i Vaším zákazníkům. Šablony tvořím moderní a responzivní. Váš obsah tak bude přehledný na jakémkoliv zařízení.

Zaučení

S vybraným systémem Vás samozřejmě naučím pracovat. Nic by Vám posléze při správě webových stránek nemělo dělat starosti.

Rozšiřování již současného webu

Pokud už máte webové stránky hotovy, ale potřebujte tam doplnit nějakou funkcionalitu, rád Vám pomohu. Nebo už Vám nevyhovuje současný design webových stránek? Pojďme spolu vytvořit nový, moderní a responzivní design.

Redesign

Máte-li grafický návrh a web Vám již běží, nebo zkrátka potřebujete celkově vytvořit novou šablonu, rád Vám pomohu. Navrhneme šablonu tak, aby reflektovala téma webových stránek a přesto byla moderní, přehledná a nedělala problémy návštěvníkům.

Tvorba s ohledem na marketing

Díky 10-ti leté zkušenosti v oblasti SEO již přímo při zhotovování webových stránek myslím nejenom na SEO faktory, ale také na marketing celkově.

Rozšiřování webu o nové funkce

Máte-li potřebu přidat do webu dílčí funkcionalitu nebo již existující funkcionalitu poupravit, můžeme se na to podívat a pokusím se Vám co nejlépe pomoci.

Od návrhu až po vytvoření

Definice cílů

Na začátku spolupráce si definujeme cíle, které chceme pomocí webových stránek splnit. Web tak připravím do podoby, aby nic nechybělo.

Design

Navrhneme design tak, aby odpovídal tématu webových stránek, byl moderní, responzivní a zákazníci si jej oblíbili.

Zhotovování

Celý proces zhotovování webových stránek budete mít pod dohledem a samotný web ještě před spuštěním uvidíte a můžete dolaďovat detaily.

Vylepšování

I po spuštění webu mohu při Vás stát a web můžeme posléze zdokonalovat – jak graficky, tak funkčně.

Webové aplikace

Webové stránky na míru

Jsem schopný vytvořit webové stránky/aplikace zcela od nuly. Mám přes 7 let zkušeností v rámci programování webových stránek spolu s použitím existujících redakčních systému a přes 5 let zkušeností v rámci tvorby webových stránek s použitím vlastních systémů pro správu webových stránek.

 • HTML5, CSS3, Javascript
 • PHP, OOP
 • MVC frameworky (Nette, Laravel)
 • MySQL, MariaDB
 • Správa VPS, Ansible
 • CSS frameworky (Bootstrap 4+5)
 • Composer, Npm
 • Git / GitLab

Ideální řešení

Redakční systémy

Máte-li menší projekt, kde není třeba tvořit webové stránky/aplikaci přímo na míru, můžeme sáhnout po již existujících „krabicových“ řešení. Za svoji kariéru v oblasti tvorby webových stránek jsem se setkal se spoustou redakčních systémů a různých e-commerce řešení – díky tomu jsem Vám i schopný poradit, jaký systém by byl pro Vaše potřeby nejvíce ideální.

 • Poradím, jaký systém je pro Váš web ideální
 • Mohu vytvořit web nejenom na míru ve vlastním systému, mohu použít již existující řešení jako například WordPress, Prestashop, Shoptet, ..
 • Udělám od A do Z – od zařízení domény, webhostingu, vytvoření webu a šablony, až po zabezpečení a následnou správu

Nezávazně poptat