SEO služby

Nedělejte problémy vyhledávačům

Mějte svůj web dohledatelný

On page SEO

Pomohu Vám v oblasti SEO přímo na Vašich webových stránkách – tedy v rámci tzv. on page SEO. Za svoji působnost jako SEO specialista mám mnoho zkušeností s různými druhy chyb (ať už technickými, tak i těmi netechnickými) – Váš web mohu zauditovat a všechny nedostatky webových stránek Vám předat v ucelené podobě.

Stejně tak se specializuji na přípravu různých dokumentů před samotnou tvorbou webových stránek (například analýza klíčových slov).

Analýza klíčových slov

Analýzy klíčových slov Vám poskytne přehled, jaká klíčová slova Váš web odráží, nebo by je měl odrážet. Z analýzy zjistíte reálné potřeby Vašich návštěvníků a můžete se tak na ně lépe připravit.

SEO audit/analýza

Pokud chcete optimalizovat webové stránky, je zapotřebí ověřit jejich současný stav. SEO audit vám dá souhrn všech technických aspektů, které webové stránky mají. Kromě SEO záležitostí zaměřuji pozornost i  na uživatelskou přívětivost webu.

Návrh informační architektury

Usnadněte návštěvníkům procházení webových stránek a navrhněte pro ně nejlepší možnou architekturu webu včetně pokrytí všech segmentů (tagy, vstupní stránky,…).

Off page SEO

Kromě SEO prací dělané přímo na webu je důležité myslet i na SEO, které se provadí mimo doménu – tzv. off page SEO. Můžeme spolu připravit dlouhodobou SEO strategii v této oblasti – od budování zpětných odkazů, přes aktivitu na blogovacích systémech, sociálních sítích až po navazování vztahů například s novými partnery.

SEO konzultace

Nevíte, jakou službu si vybrat nebo váš požadavek nezapadá do žádné z nabízených služeb? Nezoufejte, rád se vám přizpůsobím a pomohu vám formou SEO konzultace. Snažím se každému vyjít vstříc a na individuální konzultace se připravuji. Popište mi problém či téma, které byste rádi probrali a posléze se domluvíme na detailech SEO konzultace.

SEO poradenství

Definice cílů

Na začátku spolupráce si definujeme cíle, které chceme splnit. Budeme tak schopni vymyslet strategii přímo pro Vás.

Vytvoření podkladů

Připraváme si všechny potřebné materiály, ze kterých budeme vycházet. Vše bude datově podloženo.

Zadání

Můžete se mnou zkonzultovat úkoly ještě před tím, než je zadáte programátorům.

Vylepšování

Pomohu Vám zkontrolovat web při nasazování úprav, které by mohly mít negativní dopad na SEO.

Nezávazně poptat