Workshop: WordPress pro začátečníky

Představte si, že půjdete na kurz, aniž byste vlastnili webové stránky a na konci workshopu již budete mít zcela nové webové stránky přichystané pro publikování na internetu včetně funkcí, které by neměly chybět na kvalitně zpracovaném webu.

WordPress pro začátečníkyZajímá vás, co je WordPress a co jsme schopni s ním vytvořit? V průběhu kurzu zhotovíme statické webové stránky od úplného začátku. Dozvíte se, jaké pluginy se vám mohou hodit a můžete je využít. Kurz je určen pro začátečníky, kteří nemají o WordPressu ponětí či znají pouze základy.

U workshopu se od účastníků předpokládá, že s sebou budou mít notebook a také nápad, jaké webové stránky budou chtít vytvořit. Opravdu se zamyslete nad druhem webu, který budete vytvářet. Je rozdíl mezi statickými stránkami a e-shopem. My na workshopu budeme vytvářet právě statické stránky. Webové stránky však rozšíříme o základní funkcionalitu jako vytvoření kontaktních formulářů, blogovací sekce (abyste si mohli psát příspěvky), vytvoření fotogalerie a mnoho dalšího. Také se dozvíte něco málo o marketingu a jak během tvorby webových stránek myslet na SEO, jelikož toto téma je mi opravdu blízké :) Během workshopu můžete pokládat dotazy, takže si je můžete i předem připravit.

Z kurzu si odnesete:

  • instalace a nastavení WordPressu
  • vytvoření statických webových stránek včetně instalace šablony
  • rozšíření webových stránek o základní pluginy (+ nastavení pluginů)
  • vytvoření sekce s články - blog
  • základní pluginy pro optimalizaci webových stránek

Průběh workshopu

Na začátku workshopu se seznámíte s WordPressem - dozvíte se, co vlastně tento redakční systém je a co pomocí něj můžeme vytvořit či se dozvíte různé informace o jeho funkčnosti. Po této části se podíváme na webové stránky, které chcete vytvořit. Začneme od úplného začátku, tudíž před workshopem nemusíte žádné webové stránky vlastnit a po odchodu již můžete mít zcela kompletní web přichystaný pro publikování na internetu.

Nezávazná objednávka - WordPress pro začátečníky

Nevybrali jste si z pořádaných školení? Nebo momentálně žádný kurz nechystám? Pak mne můžete oslovit přes níže uvedený formulář a můžeme se dohodnout na kurzu či workshopu individuálně - jak pro jednotlivce, tak pro skupinky lidí.

Ceník kurzu

Cena1 500,- Kč (bez DPH)
Délka školení2 hodiny

Individuální poptávkový formulář

Kontaktní údaje

Fakturační údaje