Workshop: WordPress pro začátečníky

Představte si, že půjdete na kurz, aniž byste vlastnili webové stránky a na konci workshopu již budete mít zcela nové webové stránky přichystané pro publikování na internetu včetně funkcí, které by neměly chybět na kvalitně zpracovaném webu.

Zajímá vás, co je WordPress a co jsme schopni s ním vytvořit? V průběhu kurzu zhotovíme statické webové stránky od úplného začátku. Dozvíte se, jaké pluginy se vám mohou hodit a můžete je využít. Kurz je určen pro začátečníky, kteří nemají o WordPressu ponětí či znají pouze základy.

U workshopu se od účastníků předpokládá, že s sebou budou mít notebook a také nápad, jaké webové stránky budou chtít vytvořit. Opravdu se zamyslete nad druhem webu, který budete vytvářet. Je rozdíl mezi statickými stránkami a e-shopem. My na workshopu budeme vytvářet právě statické stránky. Webové stránky však rozšíříme o základní funkcionalitu jako vytvoření kontaktních formulářů, blogovací sekce (abyste si mohli psát příspěvky), vytvoření fotogalerie a mnoho dalšího. Také se dozvíte něco málo o marketingu a jak během tvorby webových stránek myslet na SEO, jelikož toto téma je mi opravdu blízké :) Během workshopu můžete pokládat dotazy, takže si je můžete i předem připravit.

Z kurzu si odnesete:

  • instalace a nastavení WordPressu
  • vytvoření statických webových stránek včetně instalace šablony
  • rozšíření webových stránek o základní pluginy (+ nastavení pluginů)
  • vytvoření sekce s články - blog
  • základní pluginy pro optimalizaci webových stránek

Průběh workshopu

Na začátku workshopu se seznámíte s WordPressem - dozvíte se, co vlastně tento redakční systém je a co pomocí něj můžeme vytvořit či se dozvíte různé informace o jeho funkčnosti. Po této části se podíváme na webové stránky, které chcete vytvořit. Začneme od úplného začátku, tudíž před workshopem nemusíte žádné webové stránky vlastnit a po odchodu již můžete mít zcela kompletní web přichystaný pro publikování na internetu.

Nezávazná objednávka - WordPress pro začátečníky

Nevybrali jste si z pořádaných školení? Nebo momentálně žádný kurz nechystám? Pak mne můžete oslovit přes níže uvedený formulář a můžeme se dohodnout na kurzu či workshopu individuálně - jak pro jednotlivce, tak pro skupinky lidí.

Ceník kurzu

Cena1 500,- Kč (bez DPH)
Délka školení2 hodiny

Individuální poptávkový formulář

Kontaktní údaje

Fakturační údaje