Reference

Podívejte se na pár vybraných referencí.

 

SEO zkušenosti

Přes 5 let zkušeností jako SEO specialista pro Vivantis

Mám zkušenosti z oblasti SEO, které jsem si odnesl z firmy Vivantis a.s. Přesto dál pokračuji v SEO poradenství, avšak více jsem se zaměřil na programování.

Na redakčním systému WordPress jsem postavil i informační server o zdraví – CelostníMedicína.cz, který odbavuje měsíčně statisíce návštěvníků. U tohoto projektu jsem tvořil jak logiku administrace, tak i vlastní WP šablonu na míru dle zadání od UX specialisty.
Za zmínku stojí implementace automatizovaného týdenního newsletteru s novými články a odesílání nejčtenějších/nejnovějších článků do e-shopu prozdraví.cz.

Momentálně vytvářím ve volném čase aplikaci – projektový manažer / todo list aplikaci CheckLister.

Předstránka je tvořená pomocí redakčního systému WordPress, samotná aplikace je pak tvořena pomocí frameworku Laravel.

Pro aplikaci dále tvořím různé nástroje, které Vám pomohou při řízení Vašich projektů či pro řízení Vašeho týmu. Nechybí však specializované funkce na fakturaci, výkaz času a mnoho dalšího.

Další aplikace pocházející přímo z vlastní dílny – aplikace na procvičování testů z autoškoly. A nejenom to – aplikace pomáhá i autoškolám při správě jejich kurzů, studentů a mnoho dalšího – Autoškola.PavelZaněk.com.

Aplikace byla navržena tak, aby přinesla studentům rychlejší naučení a pochopení otázek. Navíc si kdykoliv může do svého prostoru přizvat kamarády a můžete na testy nahlížet společně.

Nechybí ani zkušební závěrečné testy dle skupiny řidičského oprávnění omezené časem. Zároveň můžete vytvářet a porovnávat si výsledky ve výzvách, které byly vytvořeny ostatními uživateli aplikace.

Připraveni začít něco nového?

Kontakt