Jak probíhá spolupráce

Podívejte se, jak zhruba probíhá má spolupráce s klienty. Vždy se snažím držet několika zásad, které jsou popsány níže.

Jak probíhá spolupráce

Konzultace

Ať už se jedná o tvorbu webových stránek nebo o SEO, vždy před samotnou spoluprací proběhne nezávazná konzultace – ať už pomocí e-mailů, video konferencí či telefonicky. Díky ní zjistím, jaký je váš problém a mohu se na něj připravit. Teprve poté proběhne oficiální konzultace, kde vám navrhnu nejvhodnější řešení či se případně pobavíme o detailech spolupráce. Až při této konzultaci se také domluvíme na ceně, termínu dodání, případně probereme průběh spolupráce.

Jsem svým klientům vždy na blízku

Snažím se, aby klienti byli spokojení a neměli žádný problém při spolupráci – proto jsem co nejvíce k dispozici. V odpoledních hodinách telefonicky, nicméně večer většinou s klienty komunikuji pomocí video konferencí. Můžete se tak ptát na různé dotazy a pokud je to možné, mohu vám vysvětlit danou problematiku včetně ukázky tím, že vám nasdílím obrazovku a uvidíte tak, co je potřeba – ať už se jedná o práci se SEO nástroji, nebo jste například zabloudili ve WordPressu a potřebujete pomoci.

InformovanostSpolupráce s PavelZaněk.cz

Pokud zpracuji kompletní úkol nebo část dílčích úkolů, informuji Vás o tom. Dozvíte se tak o nových funkcích hned po implementování (při tvorbě webových stránek) nebo se například dozvíte dílčí body ze SEO ihned po mém zanalyzování, abyste rovnou mohli optimalizovat či provádět kroky ke zlepšení stavu webových stránek.

Velké projekty vyžadují velkou pozornost

Pokud tvořím webové stránky pro velké společnosti, případně pak provádím rozsáhlé SEO rozbory stránek, pak si veškerou činnost eviduji ve webové aplikaci pro vedení projektů (Project Management App) Teamwork. Jedná se o nástroj, kde se například mohou zadávat úkoly a k nim přiřazovat spolupracovníci, můžete si zaznamenávat časy u jednotlivých úkolů či podúkolů, úkoly si můžete rozřazovat do složek, můžete si vytvářet poznámkové bloky nebo například si vytvořit rozcestník odkazů na stránky, které často využíváte. Jelikož je nástroj tak obsáhlý, vytvořím na něj v budoucnu článek.